Ana Sayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle
SİTE KULLANIM KOŞULLARI
www.ebb.gov.tr alan adı altında yayınlanan, Ege Belediyeler Birliği'nin resmi web sİtesindeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Ege Belediyeler Birliği'ne aittir. Yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Ege Belediyeler Birliği'nin sitesindeki bağlantılar sizi Ege Belediyeler Birliği ağının dışına götürebilir. Ege Belediyeler Birliği, bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde ve kolaylık sağlama amacıyla sunulmaktadır. Ege Belediyeler Birilği, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Ege Belediyeler Birliği, bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Ege Belediyeler Birliği, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Ege Belediyeler Birliği sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Ege Belediyeler Birliği'ne ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Ege Belediyeler Birliği mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Ege Belediyeler Birliği Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Ege Belediyeler Birliği sorumlu tutulamaz.
ANA SAYFA     KURUMSAL      EBB      SUNUMLAR     BASINDA EBB     MEVZUAT      HABERLER     BİLGİ EDİNME     GÖRÜŞ VE ÖNERİLER     İLEŞİTİM
Kullanım Koşulları | Gizlilik