Ana Sayfam Yap Sık Kullanılanlara Ekle
BAŞKANIN MESAJI

Aziz KOCAOĞLU
Ege Belediyeler Birliği Başkanı

Değerli arkadaşlarım, Sevgili Egeli hemşehrilerim;

Mayıs 2009’dan bu yana Ege Belediyeler Birliği bünyesinde yer alan çok değerli belediye başkanı arkadaşlarımla birlikte çalışmanın onurunu yaşıyorum.

‘Birlikten güç doğar’ prensibi ile yaşama geçirdiğimiz güçbirliğinin hem kentlerimizi geliştirmemize hem de ulusumuzun daha demokratik ve müreffeh bir ülke özleminin gerçekleşmesine önemli katkılar sağlayacağı inancındayım.

Hemşehrilerimizin yaşam standartlarını yükseltme hedeflerimize “dayanışma” içinde gerçekleştireceğimiz çalışmalar ile daha kolay ulaşabileceğimizi biliyorum.

Ege Belediyeler Birliği olarak yayına aldığımız internet sitemizin de ortak çalışmalarımızın hem üyelerimize hem de Egeli hemşehrilerimize ulaştırılacağı bir platform işlevi göreceğinden kuşkum yok.

Bu duygu ve düşüncelerle hem çok değerli Belediye Başkanı arkadaşlarıma ve bürokratlarına hem de Egeli hemşehrilerime en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
ANA SAYFA     KURUMSAL      EBB      SUNUMLAR     BASINDA EBB     MEVZUAT      HABERLER     BİLGİ EDİNME     GÖRÜŞ VE ÖNERİLER     İLEŞİTİM
Kullanım Koşulları | Gizlilik