2017 Ekim ve Kasım ayları eğitim programımız belirlendi...
Ege Belediyeler Birliği olarak; Buca ve Nazilli Belediyesi'nde gerçekleştirmeyi planlanan eğitimler ve tarihleri belirlendi.

Buca Belediyesi'nde Doç. Dr. Burcu Güler tarafından Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi 12 Ekim'de, Liderlik ve Yönetici Geliştirme eğitimi ise  Doç. Dr. Güler Tozkoparan ise 3 Kasım`da gerçekleşecek. 

Nazilli Belediyesi'nde Zaman Yönetimi ve Verimli Çalışma eğitimi  ise  Doç. Dr. Güler Tozkoparan tarafından 13 Kasım`da yapılacak.  
 
Başkanın Mesajı
 • Başkanın Mesajı

 • Değerli arkadaşlarım, Sevgili Egeli hemşehrilerim;

  Mayıs 2009’dan bu yana Ege Belediyeler Birliği bünyesinde yer alan çok değerli belediye başkanı arkadaşlarımla birlikte çalışmanın onurunu yaşıyorum.

  Devamını Oku..
Duyurular

 • Meclis Toplantımıza Davet

  Ege Belediyeler Birliği Meclis Toplantımız; 26 Ekim 2017 Perşembe günü saat 11.30’da İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda yapılacak. Tüm üyelerimizin katılımınızı bekleriz...

  Devamını Oku..
 • 2017 Ekim ve Kasım ayları eğitim programımız belirlendi...

  Ege Belediyeler Birliği olarak; Buca ve Nazilli Belediyesi'nde gerçekleştirmeyi planlanan eğitimler ve tarihleri belirlendi. Buca Belediyesi'nde Doç. Dr. Burcu Güler tarafından Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi 12 Ekim'de, Liderlik ve Yönetici Geliştirme eğitimi ise Doç. Dr. Güler Tozkoparan ise 3 Kasım`da gerçekleşecek. Nazilli Belediyesi'nde Zaman Yönetimi ve Verimli Çalışma eğitimi ise Doç. Dr. Güler Tozkoparan tarafından 13 Kasım`da yapılacak.

  Devamını Oku..
 • Eğitimlerimiz Dokuz Eylül Üniversitesi Desem tarafından gerçekleştiriliyor

  Dokuz Eylül Üniversitesi Desem işbirlğinde gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarına eğitim takviminden erişebilir ve formu doldurak tarafımıza iletebilirsiniz. Eğitim Katılm Formu (pdf)

  Devamını Oku..
Tüm Duyurular