ÖDEMİŞ BELEDİYESİ PERSONELİNE ‘ÖFKE KONTROLU EĞİTİMİ'

ÖDEMİŞ BELEDİYESİ PERSONELİNE ‘ÖFKE KONTROLU EĞİTİMİ'

Ödemiş Belediyesi Vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek adına personeline ‘Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi’ konulu eğitim düzenlendi.
Birliğimiz üye belediye çalışanlarına halka daha iyi ve kaliteli hizmet götürebilmesi amacıyla eğitim hizmetlerini geliştirerek devam etmektedir. Bu kapsamda 14 Eylül 2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim ve Çalışma Psikolojisi Ana Bilim Dalı Doç. Dr. Burcu Kümbül Güler tarafından verilen eğitimde stresle baş edebilme ve öfke kontrolü konularında ayrıntılı bilgiler verildi. Öfke ve stresin yaşamın bir parçası olduğunu ve bununla baş etmenin öğrenilmesi gerektiği ifade eden Doç. Dr. Burcu Kümbül Güler, strese neden olan faktörlerin fark edip kontrol altına alınmasını gerektiğini vurguladı.
Başkanın Mesajı
 • Başkanın Mesajı

 • Değerli arkadaşlarım, Sevgili Egeli hemşehrilerim;

  Mayıs 2009’dan bu yana Ege Belediyeler Birliği bünyesinde yer alan çok değerli belediye başkanı arkadaşlarımla birlikte çalışmanın onurunu yaşıyorum.

  Devamını Oku..
Duyurular

 • YANGIN SEMİNERİ
  YANGIN SEMİNERİ

  MMO İzmir Şubesi ve İzmir Büyükşehir Belediyesi İzmir İtfaiyesi'nin 27-28 Eylül 2018 tarihlerinde ortak düzenleyeceği Yangın Semineri'ne kayıt için lütfen http://itfaiye.izmir.bel.tr/tr/Anasayfa linkini tıklanıyınız.

  Devamını Oku..
Tüm Duyurular