ÖDEMİŞ BELEDİYESİ PERSONELİNE ‘ÖFKE KONTROLU EĞİTİMİ'

ÖDEMİŞ BELEDİYESİ PERSONELİNE ‘ÖFKE KONTROLU EĞİTİMİ'

Ödemiş Belediyesi Vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek adına personeline ‘Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi’ konulu eğitim düzenlendi.
Birliğimiz üye belediye çalışanlarına halka daha iyi ve kaliteli hizmet götürebilmesi amacıyla eğitim hizmetlerini geliştirerek devam etmektedir. Bu kapsamda 14 Eylül 2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim ve Çalışma Psikolojisi Ana Bilim Dalı Doç. Dr. Burcu Kümbül Güler tarafından verilen eğitimde stresle baş edebilme ve öfke kontrolü konularında ayrıntılı bilgiler verildi. Öfke ve stresin yaşamın bir parçası olduğunu ve bununla baş etmenin öğrenilmesi gerektiği ifade eden Doç. Dr. Burcu Kümbül Güler, strese neden olan faktörlerin fark edip kontrol altına alınmasını gerektiğini vurguladı.
Başkanın Mesajı
 • Başkanın Mesajı

 • Değerli arkadaşlarım, Sevgili Egeli hemşehrilerim;

  Mayıs 2009’dan bu yana Ege Belediyeler Birliği bünyesinde yer alan çok değerli belediye başkanı arkadaşlarımla birlikte çalışmanın onurunu yaşıyorum.

  Devamını Oku..
Duyurular

 • STANDART DOSYA PLANLARI

  DEĞİŞTİRİLEN VE YENİLENEN STANDART DOSYA PLANI KODLARININ, BELEDİYELER AÇISINDAN DEĞERLENDİRİLMESİ STANDART DOSYA PLANI

  Devamını Oku..
 • 8. ANTALYA ŞEHİRCİLİK TEKNOLOJİLERİ FUARI VE YEREL YÖNETİMLER SEMPOZYUMU

  Türkiye Belediyeler Birliği, Akdeniz Belediyeler Birliği, Antalya Buyuksehir Belediyesi işbirliği ve destekleri ile Pyramids Group, tarafından "8. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı" ve Fuarla es zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan "Yerel Yönetimler Sempozyumu" 28- 30 Mart 2018 tarihlerinde Antalya´da düzenlenecektir. Bilgi ve Kayıt için: Akdeniz Beiediyeler Birliği Web: www.akdenizbelbir.gov.tr Tel: 0242 259 42 50-51

  Devamını Oku..
Tüm Duyurular