ÖDEMİŞ BELEDİYESİ PERSONELİNE ‘ÖFKE KONTROLU EĞİTİMİ'

ÖDEMİŞ BELEDİYESİ PERSONELİNE ‘ÖFKE KONTROLU EĞİTİMİ'

Ödemiş Belediyesi Vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek adına personeline ‘Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi’ konulu eğitim düzenlendi.
Birliğimiz üye belediye çalışanlarına halka daha iyi ve kaliteli hizmet götürebilmesi amacıyla eğitim hizmetlerini geliştirerek devam etmektedir. Bu kapsamda 14 Eylül 2017 tarihinde Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat ve İdari Bilimler Fakültesi Yönetim ve Çalışma Psikolojisi Ana Bilim Dalı Doç. Dr. Burcu Kümbül Güler tarafından verilen eğitimde stresle baş edebilme ve öfke kontrolü konularında ayrıntılı bilgiler verildi. Öfke ve stresin yaşamın bir parçası olduğunu ve bununla baş etmenin öğrenilmesi gerektiği ifade eden Doç. Dr. Burcu Kümbül Güler, strese neden olan faktörlerin fark edip kontrol altına alınmasını gerektiğini vurguladı.
Başkanın Mesajı
 • Başkanın Mesajı

 • Değerli arkadaşlarım, Sevgili Egeli hemşehrilerim;

  Mayıs 2009’dan bu yana Ege Belediyeler Birliği bünyesinde yer alan çok değerli belediye başkanı arkadaşlarımla birlikte çalışmanın onurunu yaşıyorum.

  Devamını Oku..
Duyurular

 • Meclis Toplantımıza Davet

  Ege Belediyeler Birliği Meclis Toplantımız; 26 Ekim 2017 Perşembe günü saat 11.30’da İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclis Toplantı Salonu'nda yapılacak. Tüm üyelerimizin katılımınızı bekleriz...

  Devamını Oku..
 • 2017 Ekim ve Kasım ayları eğitim programımız belirlendi...

  Ege Belediyeler Birliği olarak; Buca ve Nazilli Belediyesi'nde gerçekleştirmeyi planlanan eğitimler ve tarihleri belirlendi. Buca Belediyesi'nde Doç. Dr. Burcu Güler tarafından Öfke Kontrolü ve Stres Yönetimi 12 Ekim'de, Liderlik ve Yönetici Geliştirme eğitimi ise Doç. Dr. Güler Tozkoparan ise 3 Kasım`da gerçekleşecek. Nazilli Belediyesi'nde Zaman Yönetimi ve Verimli Çalışma eğitimi ise Doç. Dr. Güler Tozkoparan tarafından 13 Kasım`da yapılacak.

  Devamını Oku..
 • Eğitimlerimiz Dokuz Eylül Üniversitesi Desem tarafından gerçekleştiriliyor

  Dokuz Eylül Üniversitesi Desem işbirlğinde gerçekleştirdiğimiz eğitim programlarına eğitim takviminden erişebilir ve formu doldurak tarafımıza iletebilirsiniz. Eğitim Katılm Formu (pdf)

  Devamını Oku..
Tüm Duyurular