KONAK BELEDİYESİ EĞİTİMİ

KONAK BELEDİYESİ EĞİTİMİ

Birliğimiz Kişisel ve Kurumsal Gelişim ile İnsan Kaynakları eğitimleri vermeye devam ediyor.Konak Belediyesinin talebi üzerine iki oturumda gerçekleşen ve yaklaşık 150 kişinin katıldığı 'Belediyelerde Kişisel ve Kurumsal Gelişim' adlı eğitimi belediye çalışanlarına ücretsiz olarak verildi.Eğitimi sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki oturumda gerçekleştiren Dokuz Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Pınar SÜRAL ÖZER bu gibi eğitimlerin belediye çalışanlarının kişisel ve kurumsal anlamda başarılarının arttığını vurgulayarak halka daha etkin ve hızlı çözüm üretebilecek personel yapısı oluşturduğunu iletti. 
Başkanın Mesajı
 • Başkanın Mesajı

 • Değerli arkadaşlarım, Sevgili Egeli hemşehrilerim;

  Mayıs 2009’dan bu yana Ege Belediyeler Birliği bünyesinde yer alan çok değerli belediye başkanı arkadaşlarımla birlikte çalışmanın onurunu yaşıyorum.

  Devamını Oku..
Duyurular

 • Sayıştay Başkanlığı, büyükşehir, il ve ilçe belediyeleri ve bağlı idare ve şirketlerine ilişkin 2017 yılı dış denetim raporunu açıkladı.
  Sayıştay Başkanlığı, büyükşehir, il ve ilçe belediyeleri ve bağlı idare ve şirketlerine ilişkin 2017 yılı dış denetim raporunu açıkladı.

  Sayıştay Başkanlığı, 30 adet büyükşehir belediyesi, 22 adet büyükşehir bağlı idaresi, 24 adet il belediyesi, 98 adet ilçe belediyesi ve 6 adet mahalli idare şirketini denetlemiş ve denetimler sonucunda mevzuata aykırı olduğu tespit edilen hata ve eksiklikleri 2017 Yılı Sayıştay Dış Denetim Genel Değerlendirme Raporu’ nda maddeler halinde yayınladı. Bu raporun başlıklar halinde Ege Belediyeler Birlği'mizin Mevzuat Danışmanı Sedat Turan'ın özet değerlendirmesine bu linkten erişebilirsiniz... Raporun tümü için tıklayınız...(2.38 mb)

  Devamını Oku..
Tüm Duyurular