MEVZUAT BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

MEVZUAT BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Türkiye Belediyeler Birliği ile Birliğimiz işbirliğinde 18-22 Aralık 2018 tarihleri arasında İzmir/Çeşme ilçesinde Mevzuat Bilgilendirme Toplantısı düzenlenmiştir.Toplantıya üye Belediyelerimizin Belediye Başkanları,Meclis Üyeleri ve   çalışanlarının katılması hedeflenmektedir.Toplantıya katılım için aşağıdaki formu indirip doldurduktan sonra birliğimiz 0 232 484 50 03 nolu faksına formu iletip teyit alınmasını rica ederiz.
Katılım başvuru sırasına göre alınacak olup kontenjan dolması halinde gelen başvurular geçersiz sayılacaktır.
Otele giriş       : 18/12/2018
Otelden çıkış  : 22/12/2018
Yer                  : Altın Yunus Çeşme 

Kontenjamız dolmuştur.
 
Başkanın Mesajı
 • Başkanın Mesajı

 • Değerli arkadaşlarım, Sevgili Egeli hemşehrilerim;

  Mayıs 2009’dan bu yana Ege Belediyeler Birliği bünyesinde yer alan çok değerli belediye başkanı arkadaşlarımla birlikte çalışmanın onurunu yaşıyorum.

  Devamını Oku..
Duyurular

 • Sayıştay Başkanlığı, büyükşehir, il ve ilçe belediyeleri ve bağlı idare ve şirketlerine ilişkin 2017 yılı dış denetim raporunu açıkladı.
  Sayıştay Başkanlığı, büyükşehir, il ve ilçe belediyeleri ve bağlı idare ve şirketlerine ilişkin 2017 yılı dış denetim raporunu açıkladı.

  Sayıştay Başkanlığı, 30 adet büyükşehir belediyesi, 22 adet büyükşehir bağlı idaresi, 24 adet il belediyesi, 98 adet ilçe belediyesi ve 6 adet mahalli idare şirketini denetlemiş ve denetimler sonucunda mevzuata aykırı olduğu tespit edilen hata ve eksiklikleri 2017 Yılı Sayıştay Dış Denetim Genel Değerlendirme Raporu’ nda maddeler halinde yayınladı. Bu raporun başlıklar halinde Ege Belediyeler Birlği'mizin Mevzuat Danışmanı Sedat Turan'ın özet değerlendirmesine bu linkten erişebilirsiniz... Raporun tümü için tıklayınız...(2.38 mb)

  Devamını Oku..
Tüm Duyurular